Kwadrat 10px
brak flasha
...obudź w sobie piękno
flaga polska flaga brytyjska
 O NAS   PROMOCJE   GALERIA   PERSONEL   WSPÓŁPRACA   SZKOLENIA   KONTAKT Umów się na wizytę

to zespół fantastycznych osób o ogromnym talencie i zaangażowaniu  
fachowcy w swoich specjalnościach  

 PISZĄ O NAS   POLITYKA JAKOŚCI    
 Plastry  od 30 zł 

Kinesiology Taping - polega na aplikacji na ciele, w ściśle określony sposób, specjalistycznego elastycznego plastra. Nalepiony plaster jest źródłem bodźców wyłącznie mechanicznych (nie jest nasączony lekiem) i w zależności od rodzaju plastra, sposobu i miejsca aplikacji, ma różnorakie oddziaływanie.

Do tapingu wykorzystuje się plaster elastyczny o nazwie Kinesiotaping - opracowany i spopularyzowany przez Japończyka Dr Kenzo Kase. Wykorzystuje się w niej specjalnie wytworzony plater - KinesioR Tex. Jest to plaster o elastyczności 130-140% (nie ogranicza ruchów), rozciągający się tylko na długość, o ciężarze i grubości zbliżonej do parametrów skóry, nie zawierający leków, nie zawierający latexu, odporny na działanie wody (możliwość kąpieli), umożliwiający przepływ powietrza dzięki falowemu utkaniu. Odpowiednio zaaplikowany funkcjonuje 7-10 dni.

Nalepiony plaster jest źródłem bodźców obieranych przez receptory rozmieszczone na skórze. Dzięki temu, odpowiednio zaaplikowany, odpowiedni rodzaj plastra, może działać przeciwbólowo, pełnić funkcję przypominającą (np. utrzymanie prawidłowej postawy), normalizować napięcie mięśniowe i powięziowe, pełnić funkcję korygującą w sytuacjach wystęowania nierównowagi mięśniowej.

Dzięki możliwości korekcji mechanicznej taping może zmniejszyć nacisk (kompresję) tkanek miękkich (w tym tkanki nerwowej) co w zespołach bólowych o powyższej etiologii daje niemal natychmiastowy efekt przeciwbólowy oraz usprawnia lub wręcz umożliwia postęp procesom gojenia. Korekcja mechaniczna z wykorzystaniem tapingu może posłużyć także do bardziej poprawnego (jeżeli zachodzi taka potrzeba) wzajemnego ustawienia względem siebie poszczególnych elementów łańcucha biomechanicznego.

Zastosowanie:

- bóle kręgosłupa

- bóle kolan

- dolegliwości bólowe barku

- bolesność okolic przyczepów (np. łokieć tenisisty, ostroga piętowa)

- stan po skręceniu lub zwichnięciu stawów,

- dolegliwości ze strony ścięgna Achillesa

- obrzęki, niestabilność stawów, uszkodzenia mięsni, więzadeł

- poprawa propriocepcji (lepsza stabilizacji i koordynacji)

- usprawnienie procesów gojenia po urazach i operacjach

- podniesienie sprawności i wydajności a także zmniejszenie ryzyka kontuzji, podczas uprawiania sportu

- korekcja wad postawy


taping taping taping
  ZAPRASZAMY
  W GODZINACH:
pon - pt8.00-21.00
sobota8.00-18.00


Serdecznie zapraszamy: UL. FELICJANEK 25, 31-103 KRAKÓW, tel.: 012 429 11 59, kom.: 601 524 885, gg: 1924727  

Studio Urody ANGEL to eleganckie centrum kosmetyczno-fryzjerskie, położone w samym sercu Krakowa. Zapewniamy Państwu miłą i profesjonalną obsługę, a także zastosowanie sprawdzonych i skutecznych kosmetyków. Oferujemy szereg usług pielęgnacyjnych i kosmetycznych takich jak: depilacja, henna, peeling, makijaż permanentny, makijaż œlubny, manicure hybrydowy, tipsy, pedicure. Proponujemy również inne profesjonalne zabiegi na ciało, twarz i dłonie, w tym zamykanie naczynek i pielęgnację stóp z wzrastającymi paznokciami. W naszym studio urody mieszczą się ponadto zakład fryzjerski i salon masażu. Nasi fryzjerzy zadbają o Twoją atrakcyjną fryzurę dzięki strzyżeniu, farbowaniu, stylizacji włosów czy ich trwałemu prostowaniu. Z kolei oferowane przez nas usługi medycyny estetycznej przerosną Twoje najœmielsze oczekiwania. Pomyœśl o sobie i zadbaj o swoje piękno. Gwarantujemy stuprocentową satysfakcję oraz rewolucyjne efekty!  


PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA | IPL + RF (laser + fala radiowa) | ApilusMD | MEDYCYNA ESTETYCZNA | ZABIEGI DLA KOBIET W CIĄŻY | PIELĘGNACJA DŁONI I STÓP | PAZNOKCIE ŻELOWE | STREFA MĘŻCZYZN | MAKIJAŻ | MAKIJAŻ PERMANENTNY | PIELĘGNACJA OKOLIC OCZU | MODELOWANIE SYLWETKI | MASAŻ | MEZOTERAPIA | FRYZJER | KERATYNOWE PROST. WŁOSÓW | SPRZEDAŻ KOSMETYKÓW